تسمه برند تری فایو THREE FIVE

 

تسمه THREE FIVE  (  تری فایو )

 بازرگانی فلاح وارد کننده انحصاری برند THREE FIVE

آغاز فعالیت گروه  THREE FIVE به سال ۱۹۹۳ میلادی یعنی حدود  ۲۴سال قبل باز میگردد ، این شرکت با ارائه بهترین تولیدات و پشتیبانی با بهترین سرویس و ارائه محصولات با کیفیت از بهترین و بی نظیرترین کارخانه های تولید تسمه در دنیا است. 

 

اولین کارخانه این گروه در منطقه تاینان بنا گردیده و نقش کلیدی را در زندگی اقتصادی مردم این منطقه داشته است ، فرصتهای خوب آموزشی ، تیم مدیریتی و یک تشکیلات اجتماعی قابل اعتماد که مطمئنا شایستگی بیشتر کارکنان آنرا در تولید عالی محصولات موجب میگردد. 

 

تولیدات این کارخانه در همه بخشهای صنایع مورد استفاده قرار میگیرد و کارشناسان فنی ، مهندسین مکانیک ، کارخانه های تولید وسایل نقلیه موتوری و ماشینهای کشاورزی و .... از مشتریان مهم و عمده این شرکت هستند. 

 

گروه THREE FIVE با داشتن کادری متخصص و تعداد ۶۰۰ کارمند انواع تسمه ها را برای فروش در تمام دنیا تولید میکنند . انواع تسمه های V بلت ، V از جمله  A  B  C  D  AX  BX ،تسمه های خطی  که از پلی یورتان و کلروپرن ساخته شده اند و همچنین پولیها ، برش های مخروطی انواع کلمپ ها و ...... از تولیدات این کارخانه عظیم است . 

کیفیت تولیدا ت THREE FIV مورد قبول خیلی از OEM و MRO های مشهور جهانی میباشند.

این کارخانه در بسیاری از نقاط آسیا منجمله ایران نمایندگی دارد و آماده ارائه خدمات به تمام صنایع میباشد.

 

بازرگانی تسمه فلاح  ارائه دهنده انواع تسمه های ماشینی ، تسمه های صنعتی و کشاورزی ، انواع نوار نقاله ، انواع رولیک و غلطک ، تسمه تایمینگ ، تسمه پروانه ، انواع توری سرند در سایزهای متنوع ، انواع پیچ و مهره و انواع زنجیر در بازار تهران

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۸۸۱۰۱۴  و ۰۲۱۳۳۹۹۱۰۹۶

دفتر مرکزی : تهران - خیابان امیرکبیر، خیابان ناظم الاطبا جنوبی ، کوچه حشمتی ، مجتمع تجاری نور ، طبقه اول - واحد ۲۰۶

کد پستی : ۱۱۱۶۶۶۳۱۱۱

تلفن : ۳۳۹۹۱۰۹۶ ـ ۳۳۹۴۵۱۲۱ ـ۳۳۹۳۶۴۹۰ـ ۳۳۹۳۶۴۵۹ ـ ۳۳۹۳۶۴۳۸

فکس : ۳۳۹۳۵۹۶۱
موبایل : ۱۴ ۱۰ ۶۸۸ ۰۹۱۲(فلاح)

 

.

کانال تلگرام : https://t.me/fallahtrading
پشتیبانی واتس آپ و تلگرام : ۰۹۱۰۶۴۹۰۲۲۲
ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸
پنج شنبه ۹ صبح الی ۱۵