تسمه کشاورزی

 

 

تسمه کشاورزی

تسمه کشاورزی چیست؟

به مجموع تسمه های صنعتی که در ابزار آلات و ماشین های کشاورزی به کار گرفته می شود، تسمه کشاورزی یا Agriculture belt می گویند. ماشین های بسیاری برای انجام کارهای کشاورزی وجود دارد. ماشین های لودر، کمباین و تراکتور از این دست هستند. کشاورزی یکی از مهم ترین صنعت های موجود در طول زندگی بشر بوده که به طور تقریبی در هر چهار فصل از سال انجام می شود. بنابراین ماشین  و ابزارآلات بسیاری برای خدمت به این صنعت به وجود  آمده اند. همگی این ماشین ها از تسمه های صنعتی استفاده می کنند. بنابراین می توان گفت، تسمه یکی از مهم ترین بخش ماشین های کشاورزی و صنعت کشت و کار می باشد.

مشخصات تسمه کشاورزی

یکی از مواردی که در خرید تسمه برای هر صنعتی بسیار مهم است، مشخصات تسمه است. مشخصات تسمه کشاورزی نظیر کشور مبدا تسمه، برند تسمه، جنس تسمه و مشخصات فنی آن (طول، عرض، ضخامت) مهم می باشد. بنابراین هنگام خرید تسمه برای هرکدام از ماشین های کشاورزی باید به مشخصات تسمه توجه کرد. علاوه بر این، هر صنعت سختی ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد که در انتخاب تسمه تاثیرگذار است. به عنوان مثال تسمه های ماشین الات کشت باید دارای خاصیت ضد سایش و ضد آلودگی باشند. بنابراین هنگام خرید باید به ویژگی های تسمه که منحصرا مختص به یک صنعت می باشد، توجه کرد. قیمت تسمه نیز یکی از مواردی است که همیشه قابل توجه و حائز اهمیت می باشد. عوامل بسیاری بر قیمت تسمه و بازار وسایل صنعتی تاثیرگذارند. 

انواع تسمه کشاورزی

همانطور که ماشین آلات بسیاری در صنعت کشاورزی به کار گرفته می شود، تسمه های صنعتی بسیاری نیز در این صنعت به کار می روند. از انواع تسمه کشاورزی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • تسمه وی بلت ) از انواع پرکاربرد تسمه صنعتی که به صورت مداربسته به بازار عرضه می شوند. تسمه وی بلت به عنوان تسمه پروانه نیز شناخته می شود. تسمه وی بلت دارای انواع زیادی با مشخصات مشخص می باشد.
  •  تسمه تایمینگ ) امروزه بسیاری از افراد با تسمه تایمینگ آشنایی دارند. چرا که در تمامی ماشین ها و خودروهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. در صنعت کشت نیز از تسمه تایمینگ استفاده می شود.
  • تسمه برزنتی ) تسمه برزنتی نیز یکی دیگر از انواع تسمه های پرمصرف صنعتی می باشد. در صنعت های کشت و کار و همچنینی کارخانه های تولید مواد غذایی از تسمه برزنتی به همراه قاشقک استفاده می شود. صنعت تولید دانه های روغنی، استفاده بسیاری از تسمه برزنتی دارند .
  • تسمه شیاری ) تسمه شیاری نیز کاربرد بسیاری در صنعت های بزرگ و همچنین وسایل صنعتی خانگی دارد. تسمه های شیاری  نیز به صورت رول های مدار باز و مدار بسته به بازار عرضه می شوند. یکی از مواردی که در انتخاب و خرید تسمه های شیاری مهم است، توجه به تعداد شیارها و دنده های تسمه می باشد.

خرید تسمه کشاورزی

برای خرید تسمه کشاورزی باید به موارد بسیاری توجه داشت:

  • خرید تسمه مناسب با دوام و کیفیت بالا
  • دقت در مشخصات تسمه هنگام خرید
  • مشاوره و راهنمایی از مشاورین فروش برای خرید تسمه ی مناسب
  • خرید از فروشگاهی معتبر با ضمانت اصالت کالا

بازرگانی تسمه فلاح با تیمی تخصصی در فروش تسمه، شما را در خرید انواع تسمه های صنعتی همراهی می کند. خرید از بازرگانی تسمه فلاح به صورت حضوری و تلفنی امکان پذیر می باشد. امکان ارسال تسمه به سراسر کشور نیز میسر است.

 

 

دفتر مرکزی : تهران - خیابان امیرکبیر، خیابان ناظم الاطبا جنوبی ، کوچه حشمتی ، مجتمع تجاری نور ، طبقه اول - واحد ۲۰۶

کد پستی : ۱۱۱۶۶۶۳۱۱۱

تلفن : ۳۳۹۹۱۰۹۶ ـ ۳۳۹۴۵۱۲۱ ـ۳۳۹۳۶۴۹۰ـ ۳۳۹۳۶۴۵۹ ـ ۳۳۹۳۶۴۳۸

فکس : ۳۳۹۳۵۹۶۱
موبایل : ۱۴ ۱۰ ۶۸۸ ۰۹۱۲(فلاح)

 

.

کانال تلگرام : https://t.me/fallahtrading
پشتیبانی واتس آپ و تلگرام : ۰۹۱۰۶۴۹۰۲۲۲
ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸
پنج شنبه ۹ صبح الی ۱۵