تسمه برند گودیر Good year

تسمه برند گودیر Good year

گودیر تایر، (به انگلیسی: Goodyear Tire) شرکت تایر و لاستیک‌سازی آمریکایی است  که در سال ۱۸۹۸ توسط “فرانک سیبرلینگ”  در شهر اکران  اوهایو تاسیس شد.

گودیر تولید کننده انواع لاستیک‌هاو تسمه ها ، برای خودرو، کامیون‌های تجاری، کامیون‌های سبک، اتومبیل‌های مسابقه، هواپیما، تجهیزات کشاورزی و همچنین کلیه لاستیک‌ها و تسمه های ماشین‌آلات سنگین، می‌باشد. نام این شرکت، از نام چارلز گودیر ، مخترع نوعی لاستیک  گرفته شده است. وی این لاستیک را در سال ۱۸۳۹ اختراع کرد و نکته قابل توجه اینست  که گودیر هیچوقت با این کمپانی ارتباط مستقیم نداشته است.

شرکت گودیر اولین بار برای ساخت نوعی بالون هوایی کوچک  بنام گودیر  در سراسر جهان شناخته شد. این نوع بالون در سال ۱۹۲۵ اولین پرواز خود را انجام داد. این نوع بالون  که بعدها به بالون گودیر معروف شد  امروزه یکی از آیکون‌های تبلیغاتی در ایالات متحده بشمار می‌رود.

این شرکت موفق‌ترین تولیدکننده تایر در تاریخ مسابقات فرمول یک است و رکورد گودیر در این مسابقات دست‌نیافتنی می‌باشد.

مسابقات فرمول یک فصل ۱۹۹۸ آخرین دوره‌ای بود  که شرکت گودیر در مسابقات فرمول یک حضور داشت و درحال‌حاضر  تنها منبع تایر  برای سری نسکار می‌باشد. بخشی از سهام شرکت گودیر تایر در بازار بورس نیویورک، بورس لندن و بورس نزدک معامله می‌شود. گودیر از اجزاء سابق میانگین صنعتی داو جونز است.

وضعیت گردش کار شرکت بصورت خانوادگی بوده و این شرکت با ارائه بهترین تولیدات و پشتیبانی با بهترین سرویس و ارائه محصولات با کیفیت از بهترین و بی نظیرترین کارخانه های تولید تسمه در دنیا است. نقش کلیدی را در زندگی اقتصادی مردم اوهایو داشته است ، فرصتهای خوب آموزشی ، تیم مدیریتی و یک تشکیلات اجتماعی قابل اعتماد که مطمئنا شایستگی بیشتر کارکنان آنرا در تولید عالی محصولات موجب میگردد.
 تولیدات این کارخانه در همه بخشهای صنایع مورد استفاده قرار میگیرد و کارشناسان فنی ، مهندسین مکانیک ، کارخانه های تولید وسایل نقلیه موتوری و ماشینهای کشاورزی و .... از مشتریان مهم و عمده این شرکت هستند.این تسمه ها در سه دسته بندی مختلف قابل عرضه میباشد که شامل تسمه های وی شکل، شیاردار و تایمینگ برای تعداد خاصی خودرو قابل عرضه میباشد. کلیه تسمه ها با بهترین کیفیت از مواد CR تهیه گردیده است.

بازرگانی فلاح نماینده رسمی تسمه های گودیر در بازار ایران با بهترین قیمت 

بازرگانی تسمه فلاح  ارائه دهنده انواع تسمه های ماشینی ، تسمه های صنعتی و کشاورزی ، انواع نوار نقاله ، انواع رولیک و غلطک ، تسمه تایمینگ ، تسمه پروانه ، انواع توری سرند در سایزهای متنوع ، انواع پیچ و مهره و زنجیر ، انواع زنجیر در بازار تهران

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۸۸۱۰۱۴  و ۰۲۱۳۳۹۹۱۰۹۶

دفتر مرکزی : تهران - خیابان امیرکبیر، خیابان ناظم الاطبا جنوبی ، کوچه حشمتی ، مجتمع تجاری نور ، طبقه اول - واحد ۲۰۶

کد پستی : ۱۱۱۶۶۶۳۱۱۱

تلفن : ۳۳۹۹۱۰۹۶ ـ ۳۳۹۴۵۱۲۱ ـ۳۳۹۳۶۴۹۰ـ ۳۳۹۳۶۴۵۹ ـ ۳۳۹۳۶۴۳۸

فکس : ۳۳۹۳۵۹۶۱
موبایل : ۱۴ ۱۰ ۶۸۸ ۰۹۱۲(فلاح)

 

.

کانال تلگرام : https://t.me/fallahtrading
پشتیبانی واتس آپ و تلگرام : ۰۹۱۰۶۴۹۰۲۲۲
ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۱۸
پنج شنبه ۹ صبح الی ۱۵